top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 11: Wolni, aby kochać

W 11. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto konfrontuje się z Sorayą po odkryciu, że kłamała w sprawie ciąży. Wiedząc, że jest wolny, wyznaje Marianie miłość. Emisja 8 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 11:


Luis Alberto dowiaduje się od Felipe, że Soraya go oszukała i posłużyła się testem ciążowym Patricii, aby wmówić mu, że spodziewa się dziecka. Natychmiast konfrontuje dziewczynę. Soraya namawia doktor Altamirę do opuszczenia miasta. Uprzedza ją, że Luis Alberto dowiedział się, że został oszukany i zapewne będzie chciał poznać prawdę z jej ust. Niestety, komendant Becerra udaremnia jej ucieczkę.

Luis Alberto mówi Marianie, że Soraya próbowała wmówić mu, że jest w ciąży. Soraya tymczasem odwiedza Leona, aby wypłakać mu się w ramię. Całują się. Policja znajduje ludzkie zwłoki w parku. Luis Alberto prosi Patricię, by nie wspominała nikomu o oszustwie Sorai. Osvaldo nasyła swoich ludzi na Luisa Alberta, aby przypomnieli mu o niespłaconym długu.


Emisja w poniedziałek 8 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.749 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page