top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 12: W niebezpieczeństwie

W 12. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luisowi Alberto grozi śmierć za niespłacone hazardowe długi. Don Alberto otrzymuje informacje dotyczące swojego stanu zdrowia. Emisja 9 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 12:


Luis Alberto zostaje pobity. Ludzie Osvalda zabierają mu telefon, portfel i motocykl. Rodzina Salvatierra gratuluje Marianie zdanego egzaminu. Luis Alberto wraca do domu posiniaczony. León wyjawia don Albertowi, że jego syn został pobity, bo ma niespłacone długi w kasynie. Don Alberto postanawia odciąć syna od pieniędzy.


Luis Alberto wraca do kasyna. Podchodzi do niego Mariana w stroju kelnerki. Osvaldo namawia Luisa Alberta do postawienia pieniędzy w zakładach. Soraya próbuje potrącić Felipe samochodem, bo pokrzyżował jej plany. Następnie grozi Patricii, że zemści się na niej za to, że wygadała się Luisowi Albertowi.

Luis Alberto nie chce się spotkać z Sorayą, choć ona bardzo nalega. Elena obiecuje Sorai, że pomoże jej odzyskać młodego Salvatierrę. Mariana dowiaduje się, że Luis Alberto ma problemy finansowe i jeśli nie zwróci pożyczonych pieniędzy, czekają go poważne problemy.


Don Alberto dowiaduje się, że jego życie jest zagrożone, ponieważ jego zdrowie jest bardzo delikatny i jeśli nie zadba o siebie, może umrzeć.


Emisja we wtorek 9 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.302 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page