top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 13: Awaryjne lądowanie

W 13. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto i Mariana lecą helikopterem do Michoacán. Złe warunki pogodowe zmuszają ich do awaryjnego lądowania. Emisja 10 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 13:


Mariana widzi, jak Luis Alberto odbiera motocykl z kasyna. Luis Alberto wyjawia jej, że odkąd skończył piętnaście lat ma problemy ze snem i wpadł w szpony hazardu. Komendant Becerra przynosi don Albertowi dowody, że to Manuel próbował go zabić.


Soraya dowiaduje się, że Mariana poszła za Luisem Albertem do kasyna i pomogła mu stamtąd wyjść. León poznaje imię i nazwisko ojca Mariany – Pedro Villarreal. Przypomina sobie, jak kazał Luisowi Albertowi odkupić należącą do mężczyzny fabrykę produkującą sosy.

Patricia ma wypadek. Mariana i Luis Alberto lecą helikopterem do Michoacán. Złe warunki pogodowe zmuszają ich do awaryjnego lądowania. Zatrzymują się w drewnianej chatce.


Emisja we środę 10 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.384 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page