top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 14: Cienie przeszłości

W 14. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto opowiada Marianie o bolesnej przeszłości, która do dziś go dręczy. Ona równiez otwiera przed nim swoje serce. Emisja 11 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 14:


Mariana i Luis Alberto chowają się w chatce przed burzą. Maikel przygotowuje reportaż o zaginięciu helikoptera, którym lecieli Luis Alberto i Mariana. Luis Alberto wyjawia Marianie, że Soraya została adoptowana. Opowiada jej także o okolicznościach śmierci brata i wyznaje, że ze strachu i z braku pewności siebie w dzieciństwie dopuścił się czynów, których żałuje. Mariana obiecuje, że się nim zaopiekuje, aby nigdy już nie czuł się samotny.


Felipe radzi Patricii, żeby odeszła z pracy w konsorcjum Salvatierrów. Obawia się, że Soraya zechce ją skrzywdzić. Don Alberto i Elena są zaniepokojeni brakiem wieści o Luisie Albercie i Marianie. Mariana także zwierza się Luisowi Albertowi. Opowiada mu o tym, jak ojciec załamał się po stracie fabryki produkującej sosy i odebrał sobie życie. Salvador wzywa pomoc przez radio.

Luis Alberto pojawia się w reportażu Maikela. Soraya dowiaduje się z telewizji, że Luis Alberto i Mariana żyją. Víctor mówi Leonowi, że Mariana jest córką poprzedniego właściciela fabryki produkującej sosy. León postanawia podzielić się nowiną z Sorayą. Sądzi, że dzięki niej Mariana mogłaby znienawidzić Luisa Alberta.


Emisja w czwartek 11 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.489 wyświetleń0 komentarzy

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page