top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 15: Wzgardzona kobieta

W 15. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya idzie do szamanki. Jest gotowa użyć czarnej magii, aby tylko zatrzymać przy sobie Luisa Alberto. Emisja 12 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 15:


Don Alberto ostrzega syna, żeby nie bawił się uczuciami Mariany jak robił to z innymi dziewczynami. Luis Alberto zapewnia go, że kocha Marianę i nie skrzywdzi jej, bo tylko przy niej czuje się szczęśliwy. Mariana i Luis Alberto urządzają sobie piknik. Luis Alberto wyjawia Trini, że zakochał się w Marianie.


Soraya idzie do szamanki. Jest gotowa użyć czarnej magii, aby tylko zatrzymać przy sobie Luisa Alberto. Elena postanawia porozmawiać z don Albertem na temat Luisa Alberta i jego nowej dziewczyny. Próbuje go przekonać, że Luis Alberto wcale nie kocha Mariany, a jedynie bawi się nią jak nową zabawką.

Santiago uczestniczy w zebraniu pracowników zakładu tekstylnego, którzy omawiają swoje żądania wobec właścicieli. Mariana przypadkiem natrafia na dokumenty dotyczące fabryki jej ojca. Jest w szoku, gdy na ostatniej stronie znajduje podpis Luisa Alberta.


Emisja w piątek 12 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.510 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page