top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 16: Plan Leona działa

W 16. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana sądzi, że Luis Alberto przyczynił się do śmierci jej ojca. Britny i Santiago coraz bardziej zbliżają się do siebie. Emisja 15 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 16:


Santiago i Britny idą potańczyć do klubu. Chłopak czuje się zauroczony swoją towarzyszką. Mariana sądzi, że to Luis Alberto jest odpowiedzialny za nieszczęście, które spadło na jej rodzinę. Od tej pory nie chce go widzieć. León jest przekonany, że Mariana nie wybaczy Luisowi Albertowi. Mówi Sorai, że może zacząć przymiarki do sukni ślubnej.


Don Alberto i Daniela widzą, jak Mariana wraca do domu zapłakana. Dziewczyna pakuje rzeczy i chce opuścić rezydencję. Santiago wyznaje Britny, że gdyby wierzył w miłość, mógłby się w niej zakochać. Britny dowiaduje się, że Mariana obwinia Luisa Alberta o śmierć ojca. León i Elena plotkują na temat zachowania Mariany.


Luis Alberto pisze list do Mariany i wsuwa go jej pod drzwi. León przypomina sobie, jak odwiedził ojca Mariany, aby przedstawić ofertę odkupienia fabryki. Mariana spotyka się z Sandrą, byłą pracownicą fabryki ojca. Po rozmowie z kobietą wyrzuca Luisowi Albertowi prosto w twarz, że przez niego straciła ojca.


Emisja w poniedziałek 15 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.216 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page