top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 17: Gorzkie słowa

W 17. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana nie wierzy słowom Luisa Alberto i definitywnie z nim zrywa. Mężczyzna postanawia wyprowadzić się z rezydencji. Emisja 16 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 17:


Mariana wypomina Luisowi Alberto, że namącił w głowie jej ojcu fałszywymi obietnicami, aby zmusić go do sprzedaży fabryki. Luis Alberto prosi ją, żeby dała mu szansę na wyjaśnienie wszystkiego. Proponuje, by pojechali do Toluki i porozmawiali z Sandrą. Mariana się zgadza.


León wyjawia Sorai, że to jej ojciec, Rafael, chciał odkupić firmę Pedra Villareala. Britny wspomina dzień, w którym Polo jej się oświadczył. Soraya prosi Diega, żeby śledził Marianę.


Don Alberto zapewnia Luisa Alberta, że chociaż jego syn jest nieudacznikiem, nigdy nikogo nie oszukał. Víctor wręcza Sandrze zapłatę za okłamanie Mariany. Luis Alberto oznajmia Marianie, że zdecydował się opuścić rodzinną rezydencję. Mariana pyta go, czy zamierza zamieszkać z Sorayą.


Emisja we wtorek 16 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.305 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page