top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 18: Oszukać rywalkę

W 18. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya odurza Luisa Alberto i robi sobie z nim zdjęcia, aby raz na zawsze rozdzielić go z Marianą. Emisja 17 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 17:


Luis Alberto mówi Marianie, że zdecydował się opuścić rodzinną posiadłość, bo nie chce mieszkać pod jednym dachem z nią i z ojcem. Mariana wpatruje się w zdjęcie ojca, czyta jego pożegnalny list i płacze. Don Alberto nakazuje Becerrze odnaleźć Luisa Alberta i mieć na niego oko. Boi się, że syn popełni jakieś szaleństwo.


Matilde życzy Marianie, żeby jak najszybciej wyniosła się z domu. Luis Alberto znów wpada w szpony hazardu. Soraya dowiaduje się od Matilde o wyprowadzce Luisa Alberta. Odnajduje hotel, w którym się zatrzymał i postanawia złożyć mu wizytę. Don Alberto oferuje Marianie pieniądze jako rekompensatę za wyrządzoną krzywdę.León robi zdjęcie etykiety lekarstwa, które zażywa don Alberto. Soraya wmawia Marianie, że wróciła do Luisa Alberta, aby ją zezłościć. Mariana policzkuje Luisa Alberta i oświadcza, że żałuje każdej sekundy spędzonej u jego boku.


Emisja w środę 17 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.247 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page