top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 19: Na dnie

W 19. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto zatraca się w alkoholu i wywołuje skandal na meczu piłki nożnej. Soraya i Mariana wypowiadają sobie wojnę. Emisja 18 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 19:


Mariana wypomina Luisowi Albertowi, że wystarczyła jedna kłótnia, aby pobiegł z powrotem do Sorai. Víctor informuje Leona, że don Alberto zażywa lekarstwa na serce. Torres mówi Santiagowi, że prośby pracowników zostały spełnione i otrzymali już nowe uniformy. Radzi mu, żeby nie mieszał im w głowach, bo pracują lepiej, gdy boją się stracić pracę.


Don Alberto wręcza Urielowi czek i prosi, aby nie udzielał więcej pożyczek Luisowi Albertowi. Luis Alberto dochodzi do wniosku, że Soraya jako jedyna zawsze w niego wierzyła i nigdy go nie opuściła. Don Alberto postanawia wybrać się razem z Marianą i Danielą na mecz. Mariana radzi Santiagowi, żeby nie dawał Britny złudnych nadziei, jeśli nie jest nią zainteresowany.Elena sugeruje Luisowi Albertowi, że powinien przestać się zadręczać i ułożyć sobie życie z Sorayą. Luis Alberto zjawia się pijany na boisku, przemawia do Mariany i upada na ziemię.


Emisja w czwartek 18 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.335 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV