top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 2: Ostrzeżenie

W 2. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana poznaje całą rodzinę Salvatierra. Młoda dziewczyna nie wszystkim mieszkańcom rezydencji przypada do gustu. Wkrótce za sprawą Don Alberto rozpoczyna pracę w ich rodzinnej firmie. Emisja 25 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi poradzić sobie z przeciwnościami życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto Salvatierrę i oboje zakochuje się w sobie.Odcinek 2:


Luis Alberto zastaje Marianę na patio rodzinnej rezydencji w czasie ulewy i proponuje zabranie młodej kobiety w bezpieczne miejsce. Kolejnego dnia Alberto rozmawia z synem o jego intencjach wobec otaczających go ludzi.


León rozmawia z Victorem i zdradza mu powody, dla których chce zniszczyć rodzinę Salvatierrów: Alberto w przeszłosci odebrał mu Danielę, która teraz jest jego żoną, a on nadal ją kocha, dlatego szuka zemsty.Tymczasem Alberto prosi Luisa Alberto, aby przyszedł do jego biura. Ojciec z synem odbywają bardzo poważna rozmowa, Alberto ostrzega go, aby trzymał się z dala od Mariany i nie skrzywdził jej. Wkrótce dowiaduje się, że Alberto przegrał duże pieniądze w kasynie. Wściekły zarzuca synowi, że niszczy wszystko, czego się tylko dotknie.


Mariana przekracza progi firmy Salvatierra w towarzystwie Don Alberto, gdzie zaczyna nową pracę. Nie spotyka się jednak z miłym przyjęciem ze strony pracowników firmy.


Emisja we wtorek 25 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" pod adresem: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.183 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page