top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 20: Soraya stawia na swoim

W 20. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto błaga Marianę o szansę i prosi ją o rękę. Gdy Mariana odrzuca jego oświadczyny, on wręcza pierścionek zaręczynowy Sorayi. Emisja 19 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 20:


Mariana przybiega na pomoc Luisowi Albertowi. Ojciec Guillermo prosi ją o wręczenie nagrody zwycięskiemu zespołowi, ale ona nie jest w nastroju. Don Alberto i Daniela zabierają nieprzytomnego Luisa Alberta do domu. Britny i Santiago całują się na pożegnanie. Chabela przygląda im się z ukrycia.


León rozmyśla o Danieli. Don Alberto dochodzi do wniosku, że Luis Alberto nie radzi sobie z alkoholem i potrzebuje pomocy specjalisty. León wyjawia Elenie, że don Alberto choruje na serce.Luis Alberto udaje się do jubilera, aby kupić pierścionek zaręczynowy. Następnie jedzie do Mariany, wyznaje jej miłość i wręcza zakupiony pierścionek. Gdy ona go odtrąca, postanawia obdarować pierścionkiem Sorayę. Szczęśliwa Soraya sprzedaje prasie wiadomość o swoich zaręczynach.


Emisja w piątek 19 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.666 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page