top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 21: Pochopna decyzja

W 21. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Podczas, gdy Don Alberto próbuje przemówić Luisowi Alberto do rozsądku w sprawie jego zbyt szybkiej decyzji o ślubie, Soraya bezskutecznie próbuje ukokorzyć Marianę. Emisja 22 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 21:


Mariana, Coco, Patricia i Diego odkrywają, że Soraya ogłosiła swój ślub z Luisem Albertem w mediach społecznościowych. Mariana wyjawia Britny, że Luis Alberto żeni się z Sorayą, żeby zrobić jej na złość, bo odrzuciła jego oświadczyny.


Don Alberto odradza synowi wiązanie się z kobietą, której nie kocha. Britny i Santiago umawiają się na randkę. León składa gratulacje Luisowi Albertowi z powodu zaręczyn. Wmawia mu, że tworzy doskonałą parę z Sorayą, a ich ślub ustabilizuje sytuację firmy.Don Alberto wyjawia żonie, że choruje na serce. Sandra zjawia się w konsorcjum Salvatierra i prosi o rozmowę z Luisem Albertem. León zakazuje jej wstępu do biura. Britny wyznaje Polowi, że go nie kocha. Sandra spotyka Marianę na ulicy i przyznaje się, że ją okłamała i to nie Luis Alberto oszukał jej ojca.


Emisja w pponiedziałek 22 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.238 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV