top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 22: Niewinność

W 22. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana żałuje, że źle oceniła Luisa Alberta i prosi go o przebaczenie. Sorayi zależy na jak najszybszym oficjalnym ogłoszeniu zaręczyn. Emisja 23 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 22:


Sandra wyjawia Marianie, że to nie Luis Alberto zastawił pułapkę na jej ojca i prosi o trzy miliony dolarów na wyjazd z kraju. Kobieta wpada w przerażenie, gdy zauważa, że Víctor przygląda się jej z samochodu.


Britny chce zerwać z Polem, chociaż on błaga ją, żeby to przemyślała. Soraya idzie na przymiarkę sukni ślubnej. Felipe dostaje pracę w Bodegas Aurrera. Mariana pociesza Britny. Uriel przedstawia Anę Laurę Sofíi. Mariana opowiada don Albertowi o spotkaniu z Sandrą. Salvatierra zgadza się spełnić prośbę kobiety i wręczyć jej pieniądze.Luisa Alberta ponownie dręczą koszmary. Tym razem śni mu się, jak jeden z nauczycieli zamyka go na klucz w karnym pokoju. Sandra wyznaje Marianie, że widziała w wiosce dwóch mężczyzn – jeden spotkał się z ojcem i oszukał go, zaś drugi przyszedł do niej i zaoferował pieniądze w zamian za kłamstwo. Mariana daje szansę Luisowi Albertowi.


Emisja we wtorek 23 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.310 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page