top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 23: Wzajemne urazy

W 23. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana próbuje przeprosić Luisa Alberta, ale on skarży się na brak zaufania z jej strony. Leon rozkazuje zabić Sandrę. Emisja 24 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 23:


Mariana wierzy w niewinność Luisa Alberta. Mówi mu o tym oraz wspomina, że Sandra przyznała się do kłamstwa. Santiago współczuje Britny, że rozstała się z Polem, ale uważa, że postąpiła właściwie, podążając za głosem serca. Mariana pyta Luisa Alberta, czy kocha Sorayę. On odpowiada, że nie, ale jest jej wdzięczny, że zawsze go wspierała i opiekowała się nim.


Patricia zostaje przeniesiona do działu archiwum z polecenia Sorai. Soraya uprzedza Marianę, że nie jest mile widziana na jej przyjęciu zaręczonym. Sandra pakuje walizkę i opuszcza dom. Nie spodziewa się, że ktoś obserwuje ją z ukrycia.Soraya oznajmia Leonowi, że już wkrótce przejmą kontrolę nad konsorcjum Salvatierra. Mariana opowiada Fernandowi o rozmowie z Sandrą. Sandra dzwoni do Mariany, aby powiedzieć, że znalazła zdjęcie mężczyzny, który oszukał jej ojca. Mariana i Luis Alberto natychmiast do niej jadą. Niestety, po dotarciu na miejsce okazuje się, że kobieta nie żyje.


Emisja w środę 24 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.747 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page