top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 24: Soraya przeklina Marianę

W 24. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto postanawia zerwać zaręczyny z Sorayą. Porzucona kobieta planuje zemstę na Marianie. Emisja 25 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 24:


Soraya denerwuje się, gdy Luis Alberto spóźnia się na przyjęcie zaręczynowe. Tymczasem Luis Alberto całuje Marianę. Młody Salvatierra postanawia stawić czoła sytuacji, wyjść do Sorai oraz gości czekających na niego w salonie i odwołać zaręczyny. Mariana obiecuje Luisowi Albertowi, że nigdy więcej w niego nie zwątpi. On natomiast przysięga jej, że nie będzie podejmował decyzji pod wpływem złości.


Luis Alberto oznajmia Sorai, że nie może jej poślubić, bo jej nie kocha. Przyznaje także, że pogodził się z Marianą. Soraya jest wściekła. Rodzina Salvatierra nie kryje zaskoczenia z takiego obrotu sprawy. Don Alberto jest zły na syna, że zadrwił z Sorai.Komendant Becerra ma zbadać okoliczności śmierci Sandry. Santiago wyznaje Danieli, że zakochał się w Britny. Soraya odkrywa, że Mariana taką samą japońską lalkę co ona.


Emisja w czwartek 25 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.786 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page