top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 25: Miłość jak z filmu

W 25. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto oświadcza się Marianie. Leon wrabia Alfonso w morderstwo Sandry. Emisja 26 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 25:


Luis Alberto i Mariana nie ukrywają swojego związku przed pracownikami firmy. Don Alberto mówi Leonowi, że polecił komendantowi Becerrze zbadanie okoliczności śmierci Sandry. Diego wyjaśnia Patricii, że to z jego powodu została przeniesiona do archiwum.


Osvaldo dzwoni do Luisa Alberta, aby namówić go na wizytę w kasynie. Młody Salvatierra nie daje się skusić i prosi Osvalda, by więcej do niego nie dzwonił. Mariana proponuje Luisowi Albertowi zapisanie się do grupy wsparcia dla uzależnionych od hazardu. León złości się, gdy Osvaldo informuje go, że Luis Alberto nie przyjął zaproszenia do kasyna.Elena uświadamia Luisa Alberta, że jego zerwanie z Sorayą nie przeszło bez echa i trafił na okładki gazet. Víctor zapewnia Leona, że nie zostawił żadnych odcinków palców w domu Sandry i policji nie uda się skojarzyć go z jej śmiercią. León proponuje Alfonsowi ciepłą posadkę w firmie, jeśli doprowadzi do upadku konsorcjum Salvatierra.


Luis Alberto wręcza Marianie pierścionek zaręczynowy. Don Alberto, Daniela, ojciec Guillermo i Britny są świadkami ich zaręczyn.


Emisja w piątek 26 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.647 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page