top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 26: Więzy krwi

W 26. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya nakazje ekshumację szczątków ojca, aby dowiedzieć się czy łączy ją coś z Marianą. Elena stanowczo sprzeciwia się pomysłowi ślubu Luisa Alberto i Mariany. Emisja 29 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 26:


Don Alberto składa gratulacje synowi z powodu zaręczyn z Marianą. Chwali go, że po raz pierwszy w życiu podjął właściwą decyzję. Johny grozi Santiagowi, żeby zmusić go do odsunięcia się od Britny. Matilde donosi Sorai o planowanym ślubie Luisa Alberta z Marianą. Santiago wyznaje Marianie, że zakochał się w Britny i nie potrafi tego ukryć. León radzi Sorai, żeby nie zaniedbywała pracy. Uświadamia ją, że jeśli Luis Alberto wygra przetarg, don Alberto pomyśli, że związek z Marianą mu służy.


Elena zarzuca Luisowi Albertowi, że skrzywdził Sorayę, która zawsze była wobec niego lojalna. Oświadcza przy tym, że nie aprobuje jego nowej wybranki. Uriel wyznaje Sorai, że na miejscu Luisa Alberta nie zamieniłby jej na żadną inną kobietę.Soraya zatrudnia prywatnego detektywa, aby prześwietlił Marianę. Wkrótce potem dowiaduje się, że jej ojciec dobrze znał Virginię, matkę Mariany, a w dodatku romans. Co gorsza, lekarz wyjawia jej, że Mariana jest córką Rafaela.


Emisja w poniedziałek 29 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.152 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page