top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 27: Soraya nie składa broni

W 27. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya jest zdeterminowana, aby na zawsze usunąć Marianę. W tym celu ponownie spotyka się z szamanem. Tymczasem Mariana czyni przygotowania do ślubu. Emisja 30 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 27:


Soraya odwiedza grób Rafaela, którego uważała za swojego ojca. Nie może pogodzić się z myślą, że to Mariana jest jego biologiczną córką. Elena prosi Leona, żeby pomógł jej zeswatać Sorayę z Urielem. Przy okazji namawia Leona, by przestali ukrywać swój związek i zamieszkali razem.


Ku zaskoczeniu don Alberta, Leona i Uriela przetarg wygrywa firma Río de Oro. Soraya chce się pozbyć Mariany. W tym celu wybiera się z wizytą do szamana Tonatiuha. Víctor ją śledzi.Britny zaprasza Santiaga do swojego domu, aby przedstawić go rodzicom. Mariana i Luis Alberto wyjeżdżają za miasto. Soraya prosi szamana o trujące ziele.


Emisja we wtorek 30 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.273 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page