top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 28: Zatruta kawa

W 28. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya prosi Matilde, aby dosypała truciznę do filiżanki Mariany. Emisja 31 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 28:


Johny wyrzuca Santiaga z domu. Chłopak wyjaśnia rodzinie Britny, że złożył jej wizytę, żeby pokazać, że ma poważne intencje wobec dziewczyny. Soraya zdobywa od szamana zioło, na którym jej zależało.


Mariana chce przeznaczyć pieniądze ze ślubu na stołówkę i przychodnię przy kościele ojca Guille. Don Alberto jest zachwycony szczodrym gestem dziewczyny.Soraya wścieka się na wieść, że Elena ma zostać świadkiem na ślubie Mariany i Luisa Alberta. Ma jej za złe, że nie zbojkotowała ślubu. Soraya wręcza Matilde fiolkę z groźną substancją, aby mogła otruć Marianę.


Emisja w środę 31 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.515 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page