top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 29: Nieszczere przeprosiny

W 29. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya zbiera wszystkich pracowników, aby przeprosić za to, co im zrobiła. Nieświadoma Mariana wypija truzicnę i mdleje. Emisja 1 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 29:


Mariana wypija kawę z domieszką trucizny, którą podała jej Matilde. Soraya wyznaje Leonowi, że pragnie dokuczyć Marianie. Daniela daje Elenie wolną rękę w organizacji ślubu Mariany i Luisa Alberta. Soraya wręcza Urielowi wisiorek.


Felipe rozpoczyna pracę w konsorcjum Salvatierra. Soraya prosi Marianę o wybaczenie w obecności Luisa Alberta, jego rodziny i pracowników. Polo uprzedza Johnny’ego, że zrobi wszystko, by odzyskać Britny.Tymczasem Britny wyjawia Marianie, że Johnny zatruł się z jej winy. Opowiada jej o tym, jak znalazła go nieprzytomnego w samochodzie oraz o groźbach Pola. Mariana dostaje zawrotów głowy, drgawek i mdleje.


Emisja w czwartek 1 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.567 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page