top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 3: Soraya jest zazdrosna o Marianę

W 3. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya przysięga, że zabije Marianę jeśli ta zbliży się do Luisa Alberto. Nie potrafi ukryć wściekłości, gdy widzi jak przybywają razem na jej przyjęcie. Emisja 26 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 3:


León i Soraya świętują, że kiedy Luis Alberto stanie na czele firmy Salvatierra, obaj będą mogli objąć stanowiska, o których zawsze marzyli.


Daniela nie chce rozmawiać z Alberto, ponieważ jest zazdrosna o Marianę Nie zgadza się z decyzją męża, który chce aby Mariana została w domu i pracowała w firmie. Luis Alberto wraca do hazardu.Mariana stara się mieć dobre relacje ze współpracownikami, ci jednak nadal jej nie akceptują. Alberto, aby jej pomóc, prosi ją o zakup bardziej formalnych ubrań i to Luis Alberto mam jej w tym towarzyszyć.


W końcu Mariana i Luis Alberto przybywają razem na imprezę organizowaną przez Sorayę i Elenę, co wzbudza zazdrość Sorayi.


Emisja w środę 26 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" pod adresem: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.262 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page