top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 30: Ślub roku naznaczony nieszczęściem

W 30. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Nadchodzi najszcześliwszy dzień w życiu dla Mariany i Luisa Alberto, ale niegodziwość Sorayi zdaje się przyćmiewać ten wspanały moment. Emisja 2 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 30:


Luis Alberto odrzuca zaproszenie Constanzy. Po przeprowadzeniu badań Guadalupe otrzymuje tragiczną diagnozę lekarską. Po ostatnich częstych zawrotach głowy wywołanymi trucizną podawaną przez Soarayę, Mariana zostaje przebadana przez lekarza.


Britny zrywa z Santiago, ponieważ czuje się winna temu, co zrobił Polo. Sofía zapewnia Sorayę, że nie pozwoli innej kobiecie odebrać jej Uriela.Nadchodzi dzień ślubu Mariany i Luisa Alberto. Ubraną w piękną suknię ślubną dziewczynę odprowadza do ołtarza Don Alberto. Trucizna, którą w ostatnich dniach Soraya podawała Marianie zaczyna działać. Mariana mdleje w kosciele na oczach ukochanego Luis Alberto oraz wszystkich gości.


Emisja w piątek 2 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.3322 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page