top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 31: Na granicy życia i śmierci

W 31. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Stan zdrowia Mariany pogarsza się, Salvatierrowie boją się o jej życie. Soraya kradnie suknię ślubną Mariany. Santiago zostaje zdemaskowany. Emisja 5 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 31:


Luis Alberto wierzy, że życie nadal go karze i teraz chce mu odebrać Marianę. Emilio i Carlos, przyjaciele Santiago z fabryki, odkrywają, że mężczyzna jest tak naprawdę pasierbem Don Alberto, właściciela fabryki. Britny wyznaje Santiago, że nie jest szczęśliwa.


Leon odkrywa, że Soraya otruła Marianę. Don Alberto coraz gorzej się czuje, ale prosi Felipe, aby nie mówił o tym nikomu z rodziny. Soraya kradnie suknię ślubną nieprzytomnej Mariany.Soraya popada w obłęd, zakłada suknię ślubną Mariany i wyobraża sobie, że bierze ślub z Luisem Albertem.


Emisja w poniedziałek 5 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.6791 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page