top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 32: Czas na modlitwę

W 32. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Bliscy modlą się o zdrowie Mariany. Lekarze proszą rodzinę Salvatierra, aby byli przygotowani na najgorsze. Emisja 6 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 32:


Matilde obawia się, że krople, które podawała Marianie doprowadzą do jej śmierci. Jest gotowa wyznać prawdę, ale Soraya grozi guwernantce współodpowiedzialnością. Britny poznaję Tamarę, byłą dziewczynę Santiaga.


Uriel manipulowany przez Sorayę staje się obojętny wobec Sofii, a ona nie chce go stracić. Lekarze zbierają się, aby omówić stan zdrowia Mariany. Soraya wykorzystuje ten moment, aby zlizyć się do Luisa Alberta.Luis Alberto zgadza się na zmianę leczenia Mariany, aby uratować jej życie.


Emisja we wtorek 6 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.4090 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page