top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 33: Prosto do piekła

W 33. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya traci panowanie nad sobą po dowiedzeniu się, że Mariana nie umarła, a jej stan stopniowo się poprawia. Zaślepiona nienawiścią szuka nowego sposobu, aby na zawsze usunąć rywalkę ze swej drogi. Emisja 7 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 33:


Mariana zostaje poddana eksperymentalnemu leczeniu i jej organizm zaczyna pozytywnie reagować na leki. Po przekazaniu tej informacji rodzinie i przyjaciołom Mariany, lekarze wyjaśniają, że przyczyną jej stanu mogło być otrucie.


Soraya nie może uwierzyć, że Mariana czuje się lepiej i postanawia podjąć jeszcze bardziej drastyczne kroki: udać się do szpitala, by dokończyć robotę i ostatecznie zabić Marianę. Jednak właśnie w tym momencie do jej sali wchodzi lekarz.Soraya grozi Matilde i zmusza ją do powrotu do rodzinnego miasta pod pozorem opieki nad matką. Daniela nie bardzo w to wierzy, ale to nie pomoże, ponieważ Soraya postanawia zabić Matilde, która jest jedynym świadkiem jej zbrodni.


Emisja w środę 7 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.4877 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page