top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 34: Kula dla Mariany

W 34. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya udaje się do rezydencji Salvatierra, aby zabić Marianę. Britny odkrywa oszustwo Pola. Daniela znajduje krople, które Matilde podawała Marianie. Emisja 8 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 34:


Soraya zabija Matilde, ciała guwernantki pozbywa się wrzuając go do kubła na śmieci. Mariana zostaje wypisana ze szpitala. Leon zabiera kolczyk, który zgubiła Daniela. Sofia skarży się Sorayi na problemy z Urielem.


Daniela znajduje butelkę po truciźnie, którą Matilde podawała Marianie. Elena stawia Leonowi ultimatum. Chce, aby mężczyzna zdecydował się na formalny związek z nią. Soraya przygotowuje pistolet swojego ojca do zabicia Mariany. Ramiro wyznaje Britny, ż epróba samobójcza Pola była oszustwem.Soraya przybywa do rezydencji, aby pogratulować Marianie powrotu do zdrowia. Daniel zbiera całą rodzinę, ponieważ ma wynki badań znalezionej fiolki. Lekarz ostrzega, że w butelce zbajduje się substancja, która spowodowała chorobę Mariany. Soraya zostaje sam na sam z Marianą i jest gotowa ją zastrzelić.


Emisja w czwartek 8 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.3451 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page