top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 35: Mąż i żona

W 35. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana i Luis Alberto w końcu stają na ślubnym kobiercu. Soraya jednak nie odpuszcza i jest gotowa zabić Marianę w czasie uroczystości. Emisja 9 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 35:


Luis Alberto i pozostali czlonkowie rodziny przerwywają Sorayi zabicie Mariany informacją o tym, że Mariana była truta przez Matilde. Elena szuka Leona w jego mieszkaniu. Odkrywa u niego ubrania innej kobiety


Britny konfrontuje się z Polo po tym, gdy odkryła prawdę o jego oszustwie. Wyznaje, że nigdy więcej nie chce go widzieć. Luis Alberto ogłasza najbliższym, że za tydzień poślubi Marianę. Uriel mówi Sorayi o kłamstwach Leona.Luis Alberto i Mariana pobierają się w towarzystwie najbliższych. Mariana idzie zmienić buty, a Soraya wykorzystuje okazję, że jest ona sama. Soraya zamierza ostatecznie wyelminować rywalkę. Leon zatrzymuje ją i mówi, że zawsze będzie po jej stronie. Wszystkiemu przygląda się Sofia.


Emisja w piątek 9 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.5130 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page