top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 36: Radosna nowina

W 36. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Leonowi udaje się przekonać Don Alberta, aby udał się do innego lekarza. W ten sposób chce kontynować plan pozbycia się głowy rodu Salvatierra. Mariana i Luis Alberto otrzymują wspaniałą nowinę: zostaną rodzicami. Emisja 12 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 36:


Leon prosi Sorayę, aby mu zaufała, ponieważ nie ma zamiaru jej zdradzić. Mariana i Luis Alberto wyjeżdżają w podróż poślubną. Uriel przeprasza Sofię za swoje oszustwa. Ona tymczasem definitywnie kończy swoją przyjaźń z Sorayą.


Alberto rozmawia z Torresem o jego nieodpowiedzialności za toksyczne odpady z fabryki. Mija kilka tygodni. Mariana i Luis Alberto wracają z podróży poślubnej. Leon czai się w gabinecie Don Alberta.Namawia seniora rodu Salvatierra na udanie się do innego lekarza. Ma w tym swój cel: chce ostatecznie pozbyć się Don Alberta. Mariana ma dla Luisa Alberta wspaniałą nowinę. Potwierdza mężowi, że jest w ciąży.


Emisja w poniedziałek 12 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.3352 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page