top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 37: Śmierć Don Alberta

W 37. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Don Alberto czuje się dobrze po operacji, ale pułapka zastawiona przez Leona kończy się dla niego tragicznie. Mariana i Luis Alberto poznają płeć swojego dziecka. Emisja 13 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 37:


Lekarz informuję rodzinę Salvatierra, że operacja Don Alberta zakończyła się sukcesem. Sofia chce zdobyć zaufanie Victora, aby dowiedzieć się o relacjach Leona z jego firmą. Luis Alberto i Mariana informują Sorayę, że wkrótce zostaną rodzicami. Kobieta przysięga, że zniszczy ich potomstwo.


Diego i Guadalupe odwiedzają lekarza, aby dowiedzieć się więcej o jej chorobie. Wyznają sobie miłość, a Diego obiecuje, że zawsze będzie przy niej. Britny jest zazdrosna o byłą dziewczynę Santiaga.Luis Alberto i Mariana idą na badanie USG, gdzie dwoiadują się, że będą mieć zdrowego chłopca. Victor na polecenie Leona dosypuje leki do drinka Don Alberta. Senior rodu zdobywa punkt na korcie i radosnie uśmiecha się patrząc na swoją rodzinę. Wkrótce doznaje zawału serca i upada na ziemię.


Emisja we wtorek 13 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.3864 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page