top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 38: Uśmiech wroga

W 38. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Leon świętuje śmierć Don Alberta i zamierza przejąć konsorcjum rodziny Salvatierra. Luis Alberto jest wstrząśnięty po odczytaniu testamentu ojca. Emisja 14 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 38:


Uriel informuje Sorayę o śmierci Don Alberta. Ta zalewa się łzami, gdy uzmysłąwia sobie, że już nigdy nie zobaczy osoby, którą uważała za ojca. Leon obawiając się zdemaskowania uniemożliwia przeprowadzenie sekcji zwłok Don Alberta.


Elena przybywa do rezydencji, aby pocieszyć syna. Napomina, że czas pomyśleć o testamencie, ponieważ jest wielu ludzi, którzy chcą przejąć rodzinny majątek Salvatierrów. Leon świetuje śmierć Don Alberta.Santiago nie pozwala Elenie obrażać jego matki. Doktor Murillo kwestionuje powody, dla których sekcja zwłok Don Alberta nie została przeprowadzona. Ostatnia wola Don Alberta zostaje odczytana.


Emisja w środę 14 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.2102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page