top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 39: Rozłam w rodzinie

W 39. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto jest wściekły po poznaniu ostatniej woli ojca. Nie uznaje Santiago i Danieli za część rodziny. Mariana próbuje łagodzić sytuację. Emisja 15 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 39:


Luis Alberto nie zgadza się z ostatnią wolą ojca, który w testamencie przekazał część udziałów swojemu pasierbowi, Santiago. Mariana próbuje uspokić Luisa Alberta, ale on nie oż euwierzyć, że staje po stronie Santiaga.


Luis Alberto przywołuje sprawę z przeszłości dotyczącą fabryki ojca Mariany. Aby załagodzić napięcia, Santiago jest gotów zrezygnować z udziałów w firmie Salvatierra. Soraya radzi Marianie, aby postępowała rozsądnie, bo inaczej może stracić Luisa Alberta.Soraya konfrontuje się z Eleną, ma do niej pretensje o zdradę.


Emisja w czwartek 15 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.3313 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page