top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 4: Jak księżniczka z bajki

W 4. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Na przyjęciu Mariana wywołuje gniew Eleny i Sorayi, które bezlitośnie ją atakują. Leon podsuwa Danieli myśl, że Mariana może być córką Don Alberta. Emisja 27 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 4:


Luis Alberto przybywa z Marianą na imprezę Sorayi i Eleny. Denerwuje to wiele osób, w tym zazdrosną Danielę i Alberto, który chce trzymać syna z dala od Mariany.


Soraya usiłuje wmawić Luisowi Alberto, że media połączą go z Marianą, co postawi go w złym świetle. W ramach zemsty Soraya prosi kelnera o przygotowanie napojów alkoholowych specjalnie dla Mariany.León zasiewa wątpliwości w głowie Danieli sugerując, że Mariana może być nieślubną córką Alberta. Don Alberto znów staje się ofrarą ataku.


Emisja w czwartek 27 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" pod adresem: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.523 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page