top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 40: Soraya zastawia pułapkę na Marianę

W 40. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Podczas, gdy Luis Alberto w końcu akceptuję ostatnią wolę zmarłego ojca, Soraya zastawia pułapkę na Marianę i Santiaga. Emisja 16 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 40:


Luis Alberto staje się zazdrosny, gdy widzi wspólnie spędzajacych wolny czas Marianę i Santiago. Mariana zapewnia Luisa Alberto, że Santiago nie jest jego wrogiem. Elena szuka sposobu, by skłonić Danielę i Santiaga do sprzedaży swoich udziałów w konsorcjum Salvatierra.


Soraya próbuje nakłonić Leona, by wmówił Luisowi Alberto związek Santiaga i Mariany. Luis Alberto akceptuje ostatnią wolę zmarłęgo ojca, ale ma dla Danieli pewne ostrzeżenie.Soraya instaluje kamery w mieszkaniu Santiaga. Knuje intrygę w skutek której zdobywa zdjęcia Mariany i Santiaga stawiające ich w niedwuznacznej sytuacji. Przerobione zdjęcia wysyła prosto do Luisa Alberta.


Emisja w piątek 16 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.4016 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page