top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 41: Luis Alberto oskarża Marianę o zdradę

W 41. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto wpada w pułapkę Sorayi. Wierzy, że Mariana zdradziła go z Santiagiem. Daniela kandyduje na prezesa konsorcjum Salvatierra. Emisja 19 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 41:


Luis Alberto konfrontuje się z Marianą po tym, gdy dostaje zdjęcia świadczące o jej zdradzie z Santiagiem. Mariana odrzuca oskarżenia, ale mąż nie wierzy w jej słowa. Luis Alberto bije się z Santiagiem. Daniela uważa, że to Elena stoi za problemami Mariany i Luisa Alberta.


Luis Alberto ponownie sięga po alkohol i wraca do hazardu. Po ostatnich wydarzeniach Daniela i Santiago postanawiają opuścić posiadłość Salvatierrów. Daniela wyjawia Elenie, że jest gotowa kandydować na prezesa konsorcjum.Luis Alberto, znając dezycję Danieli o kandydowaniu na prezesa, prosi Sorayę o oddanie głosu na niego. Podstępna kobieta wykorzystuje sytuację i w zamian skrada mu pocałunek.


Emisja w poniedziałek 19 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.4014 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page