top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 42: Uderzyć tam, gdzie zaboli najbardziej

W 42. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto decyduje się wyjechać do Brazylii, zostawiając Marianę samą i zasmuconą jego nieobecnością. Soraya ponownie krzywdzi Marianę. Emisja 20 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 42:


Luis Alberto odrzuca pomysł, by Soraya została jego kochanką. Pomimo tego Soraya oddaje mu swój głos na prezesa konsorcjum Salvatierra. Mariana wraca do mieszkania Santiaga w poszukiwaniu dowodów swojej niewinności.


Leon chce przekonać Luisa Alberta do otwarcia biura w Brazylii. Elena namawia Luisa Alberta, aby dał Marianie nauczkę. Leon informuje Danielę i Santiaga o planach ekspansji firmy. Zapowiada również, że na czas nieobecności Luisa Alberta władzę w firmie przejmie Soraya.Luis Alberto decyduje się na wyjazd do Brazylii. Zostawia Marianie list pożegnalny. Soraya zajmuje miejsce prezesa firmy. Kontynuuje również plan zemsty na Marianie: porywa jej ukochanego pieska Pchełkę.


Emisja we wtorek 20 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.5238 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page