top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 43: Bardziej samotna niż kiedykolwiek

W 43. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana spędza całe dnie w samotności, a w dodatku zaczyna odczuwać silne bóle. Uriel i Sofia planują zdemaskować Victora. Emisja 21 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 43:


Mariana jest zdenerwowana widząć, że ochrona nie zadbała należycie o Pchełkę. Sofia informuje Uriela, że Victor otrzymał telefon od Leona. Podaje mu szczegóły dotyczące ich spotkania. Luis Alberto nie odpowiada na telefony Mariany.


Soraya spotyka Marianę w biurze i komentuje, że Luis Alberto musi się świetnie bawić w Brazylii. Mariana jest pewna, że za spreparowanym nagraniem stoi Soraya. Przez ostatni stres zaczyna źle się czuć. Lekarz zaleca jej odpoczynek.Soraya odmawia Santiagowi pieniędzy na zakup nowych maszyn do fabryki. Leon mówi Sorayi, że nie ma żadnych powodów, aby mu nie ufała. Mariana ma silne bóle porodowe.


Emisja w środę 21 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.4234 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page