top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 44: Soraya porywa synka Mariany

W 44. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana rodzi synka Betito, ale nadal cierpi z powodu odrzucenia ze strony Luisa Alberto. Soraya realizuje plan porwania syna Mariany. Emisja 22 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 44:


Mariana zaczyna rodzić i trafia do szpitala. Chociaż upiera się, aby zaczekać na Luisa Alberta, lekarze zabierają ją na salę operacyjną. Wkrótce na świat przychodzi synek, który sotaje imię Betito. Luis Alberto wraca z Brazylii, aby zobaczyć swojego syna.


Luis Alberto jest zaskoczony widokiem Santiaga w szpitalu, co ponownie wywołuje w nim zazdrość i podejrzliwość. Leona odwiedza ojciec, który prosi go, aby mógł z nim zamieszkać. Leon nie jest zadowolony z tego pomysłu.Soraya wykorzystuje fakt, że Mariana spaceruje samotnie z synkiem po parku, aby wykraść małego z rąk matki. W tym celu wykorzystuje Pchełkę.


Emisja w czwartek 22 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.4874 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page