top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 45: Martwi za życia

W 45. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana i Luis Alberto dowiadują się, że Betito zginął w pożarze. Nie wiedzą, że ich syn zostal podrzucony innej rodzinie. Emisja 23 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 45:


Podczas, gdy Mariana desperacko szuka swojego syna, Soraya płaci za jego zniknięcie. Nękany resztkami sumienia Chicharo, człowiek który przetrzymuje Betita, nie potrafi go zabić i decyduje się podrzucić małego innej rodzinie.


Luis Alberto dostaje medalik swojego synka, który został znaleziony w zgliszczach po pożarze. Dzieli się tą wiadomością z Marianą. Oboje błędnie sądzą, że ich synek zginął w pożarze. Elena próbuje pocieszyć Marianę w jej bólu i szuka dla niej wsparcia.Elena odkrywa obsesję Leona na punkcie Danieli. Leon nie potrafi już dłużej tego ukrywać i kradnie pocałunek Danieli.


Emisja w [iątek 23 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.6007 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page