top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 46: Soraya zabija Leona

W 46. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Podczas, gdy Daniela i Elena szukają sposobu na usunięcie Leona z konsorcjum, on planuje szantażować Sorayę. Nie wyobraża sobie jednak konsekwencji tego czynu. Emisja 26 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 46:


Leon siłą całuje Danielę. Zapewnia, że pomimo upływu czasu, nigdy nie przestał jej kochać. Elena poznaje całą historię Leona od jego ojca. Luis Alberto czuje się winny śmierci syna. Leon dowiaduje się, że jego ojciec wyznał Elenie całą prawdę.


Leon prosi Sorayę o pomoc w zniszczeniu konsorcjum Salvatierra, ale ona odmawia. Leon poniża Elenę. Zapewnia ją, że nigdy nie spojrzałby na taką kobietę, jak ona. Uriel i Becerra odkrywają, że Leon jest powiązany ze śmiercią Don Alberta.Soraya czując się szantażowaną przez Leona, postanawia go zabić.


Emisja w poniedziałek 26 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.6004 wyświetlenia0 komentarzy

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page