top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 47: Zatrzymana

W 47. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana odkrywa swoje prawdziwe pochodzenie. Soraya staje się główną podejrzaną w sprawie śmierci Leona. Emisja 27 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 47:


Soraya próbuje usunąć wszelkie dowody swojej zbrodni. Elena dowiaduje się, co stało się z Leonem. W ręce Uriela i Becerry wpadają wyniki badań DNA. Odkrywają, że Mariana jest córką Rafaela Montenegro, przybranego ojca Sorayi.


Elena wyznaje Sorayi, że zaczyna się jej bać. Uriel potwierdza Luisowi Alberto, że León był zamieszany w śmierć jego ojca, a także jest właścicielem firmy Rio de Oro. Mariana postanawia rozmówić się z Sorayą za ukrywanie prawdy. Soraya zapewnia Marianę, że nigdy nie podzieli się z nią swoim dziedzictwem.Policja znajduje dowody przeciwko Sorayi. Wkrótce przybywają do jej domu, aby aresztować ją jako główną podejrzaną w sprawie śmierci Leona.


Emisja we wtorek 27 czerwca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.6519 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page