top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 5: Skradziony pocałunek

W 5. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto prosi Marianę o wyjaśnienia dotyczące wypadku jego ojca, dziewczyna próbuje wyrwać się z jego ramion, a on w tym czasie skrada jej pocałunek. Emisja 28 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 5:


Mariana uderza Luisa Alberto po tym, jak skradł jej pocałunek, wyjaśnia mężczyźnie, że nie ma nic wspólnego z atakami na jego ojca. Mariana zdaje sobie sprawę, że nie jest lubiana przez Danielę, więc postanawia się z nią skonfrontować. W czasie rozmowy, Daniela oferuje dziewczynie pieniądze za zostawienie jej rodziny w spokoju i opuszczenie rezydencji Salvatierra, co mocno rani Marianę.


Britney odbywa szczerą rozmowę z Polo i wyznaje, że nie chce wychodzić za mąż, ponieważ ma wiele innych priorytetów. Jej szczerość spotyka się z pozytywną reakcją drugiej strony, ponieważ Polo mówi, że jest gotów na nią zaczekać.


Tymczasem komandor Becerra szuka dowodów przeciwko Luisowi Alberto. Dociera to do uszu don Alberto, który zaczyna wierzyć w historię, że jego własny syn zamierzał go zabić, więc postanawia się z nim skonfrontować.


Soraya obmyśla nowy plan na zatrzymanie przy sobie Luisa Alberto. Podczas rodzinnego obiadu wykorzystuje fakt, że wszyscy są razem, aby ogłosić, że spodziewa się dziecka, jednak wszystko zostaje przerwane przez gorącą kłótnię między Luisem Alberto a jego ojcem. Później jednak z pomocą Leona, Soraya znajduje sposób, aby Mariana dowiedziała się o jej fałszywej ciąży.


Emisja w piątek 28 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.713 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page