top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 6: Intryga Sorayi

W 6. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya oznajmia Luisowi Alberto, że zostaną rodzicami. Emisja 1 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 6:


Mariana policzkuje Luisa Alberta. Komendant Becerra dowiaduje się od Osvalda, że Luis Alberto jest stałym bywalcem kasyna i niemal każdej nocy upija się i trwoni rodzinny majątek.


Britny mówi Polowi, że nie chce jeszcze wychodzić za mąż i woli się skoncentrować na pracy. Osvaldo podejrzewa, że Becerra obwini Luisa Alberta o zamach na ojca.

Luis Alberto pyta Sorayę, czy naprawdę jest pewna ciąży, na co ona odpowiada, że ​​tak, dając mu do zrozumienia, że ​​​​to praktycznie cud, że to dostali szansę ponownie zbliżyć się do siebie. Soraya zamierza pójść na całość ze swoim kłamstwem z pomocą Leona, który pomoże jej opracować plan, który pozwoli jej przekonać Luisa Alberto, że wszystko jest prawdą. W międzyczasie Patricia odkrywa, że ​​to Soraya ukradła jej test ciążowy, ta oferuje jej pieniądze na przerwanie ciąży.


Alberto jest zdenerwowany na Danielę, za jej nieufność, która doprowadziła go do wykonania testu DNA, aby udowodnić, że Mariana nie jest jego córką.


Emisja w poniedziałek 1 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.162 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page