top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 7: Coraz bliżej siebie

W 7. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Mariana i Luis Alberto zostają uwięzieni w piwnicy rezydencji, co bardzo zbliża ich do siebie. Don Alberto zarzuca Danieli brak pewności siebie. Emisja 2 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 7:


Luis Alberto i Mariana zostają zamknięci w piwnicy rezydencji i biorąc pod uwagę lęk młodej kobiety do zamkniętych, małych pomieszczeń, muszą znaleźć sposób na odwrócenie tej sytuacji. W ten sposób obaj dzielą napięty, ale bardzo szczególny moment, który sprawia, że ​Mariana zaczyna widzieć Luisa Alberto innymi oczami.


Po tym, co się stało, Mariana przeprowadza szczerą rozmowę z Don Alberto, dając mu do zrozumienia, że ​​uważa Luisa Alberto za dobrego człowieka, namawia go do szczerej rozmowy na lini ojciec-syn, aby poprawić ich relacje.

Alberto i Elena mają ważne i nostalgiczne spotkanie na cmentarzu, gdzie oboje wspominają, jak dobrze dogadywały się ich dzieci. Tymczasem ostre starcie na spotkaniu w firmie budzi podejrzenia Danieli.


W szczerej rozmowie Mariana wyznaje Britney, że zakochała się w Luisie Alberto, ale wie, że między nimi nic nie może zaistnieć, skoro on wkrótce zostanie ojcem.


Emisja we wtorek 2 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.313 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page