top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 8: Kłamstwo Sorayi zatacza coraz szersze kręgi

W 8. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Sorayi udaje się uniknąć zdemaskowania. Podstępna kobieta wmawia Luisowi Alberto, że naprawdę jest w ciaży. Emisja 3 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 8:


Soraya udaje się wydostać z kłopotów i uniknąć wykrycia kłamstwa na temat swojej ciąży, co więcej, jej plan idzie o krok dalej i podstępnej kobiecie udaje się wmówić Luisowi Alberto, że naprawdę jest w ciąży. Daniela czuje niepwność co do Eleny i mówi o tym don Alberto, który jest zmęczony tego typu rekcjami, jakie ostatnio serwuje jego żona.


Podczas wspólnego obiadu Daniela przeprasza Marianę i oficjalnie wita ją w domu. Dziewczyna docenia ten szlachetny gest i jest poruszona jej radykalną zmianą postawy.

Soraya i Patricia dochodzą do porozumienia, po tym, jak ta pierwsza przekojuje ją, by milczała na temat swojej ciąży, dopóki nie uda jej się związać z Luisem Alberto.


Luis Alberto jest nieco bliższy poznania prawdy, podchodzi do niego obcy mężczyzna, który w zamian za pieniądze przekazuje mu informacje o napadzie na jego ojca.


Emisja w środę 3 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.478 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page