top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 9: Bicie serca

W 9. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Soraya przekupuje lekarza, aby pokazał Luisowi Alberto fałszywe USG i w ten sposób na zawsze związał ich ze sobą. Daniela przeprasza Marianę. Emisja 4 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 9:


Luis Alberto naciska na Sorayę, żeby poddała się badaniu USG, gdyż bardzo pragnie usłyszeć bicie serca ich dziecka. Daniela przeprasza Marianę za swoje wcześniejsze zachowanie. Przyznaje się, że podejrzewała, że jest nieślubną córką jej męża.


León widzi, jak Luis Alberto trzyma teczkę pełną banknotów. Dowiaduje się, że planuje spłacić dług zaciągnięty w kasynie i odzyskać zastawione akcje firmy. Postanawia mu w tym przeszkodzić. Namawia Osvalda, żeby namówił Luisa Alberta do obstawienia kilku zakładów za zgromadzone pieniądze z nadzieją, że przegra.

Soraya przekupuje doktor Altamirę, aby oszukała Luisa Alberta podczas badania DNA i pokazała mu nagranie na którym widać płód. Manuel żąda od Luisa Alberta dwudziestu tysięcy dolarów za informacje na temat zamachowca, który podłożył bombę pod samochód jego ojca.


Luis Alberto zauważa, że León ostatnio często kontaktuje się z Osvaldem. Pyta go o powód.


Emisja w czwartek 4 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.238 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page