top of page

Bolivar – Odcinek 14: Maria Teresa zapada na tropikalną chorobę

W 14. odcinku telenoweli "Bolivar": Ukochana Bolivara zapada na tropikalną chorobę. Medycy diagnozują u niej żółtą febrę, na którą nie znają lekarstwa. Simon postanawia wyjechać z Marią Teresą z Wenezueli do Stanów Zjednoczonych. Emisja w niedzielę 3 lipca o godz. 20:15 w TVP1.

Opowieść o losach Simona Bolivara, wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Serial posiadał jeden z największych budżetów w historii Kolumbii i zyskał ogromną popularność. Teraz można go oglądać na antenie TVP!ODCINEK 14:

Ukochana żona Bolivara zapada na tropikalną chorobę. Medycy diagnozują u niej żółtą febrę, na którą nie znają lekarstwa. Zrozpaczony Simon postanawia wyjechać z Marią Teresą z Wenezueli do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu ratunku.Niepoczytalny Pablo Clemente, mąż Marii Antonii, wyrusza z szablą do Caracas na poszukiwanie żony. Na leśnej drodze na jego powóz napadają bandyci.


Emisja w niedzięlę 3 lipca o godz. 20:15 w TVP1


"Bolivar" (Bolivar: una lucha admirable), telenowela, Kolumbia, 2019; Reżyseria: Luis Alberto Restrepo, Andrés Beltrán, Jaime Rayo; Występują: Luis Gerónimo Abreu, José Ramón Barreto, Rosmeri Marval, Irene Esser, Alvaro Bayona, Shany Nadan i inni.185 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page