top of page

Bolivar – Odcinek 7: Rywalizacja o serce Marii Teresy

W 7. odcinku telenoweli "Bolivar": W domu markiza Bolivar coraz częściej spotyka piękną Marię Teresę. Carlos zaczyna zdradzać objawy choroby psychicznej. Emisja w niedzielę 25 czerwca o godz. 20:15 w TVP1.

Opowieść o losach Simona Bolivara, wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Serial posiadał jeden z największych budżetów w historii Kolumbii i zyskał ogromną popularność. Teraz można go oglądać na antenie TVP!ODCINEK 7:

Simon chodzi na nauki do markiza de Uztariz. W jego domu często spotyka uroczą Marię Teresę, którą jest zafascynowany. Niestety pojawia się konkurent do serca pięknej dziewczyny, Lorenzo Ulloa y Cardenas. Mężczyźnie również podoba się urodziwa chrześniaczka markiza.Carlos zaczyna się dziwnie zachowywać. Zaniepokojeni bliscy wzywają do niego egzorcystę. Gdy okazuje się, że powodem nie jest opętanie, wysyłają go do Caracas. Juan Vicente i Josefina nawiązują bliską relację.


Emisja w niedzielę 26 czerwca o godz. 20:15 w TVP1


"Bolivar" (Bolivar: una lucha admirable), telenowela, Kolumbia, 2019; Reżyseria: Luis Alberto Restrepo, Andrés Beltrán, Jaime Rayo; Występują: Luis Gerónimo Abreu, José Ramón Barreto, Rosmeri Marval, Irene Esser, Alvaro Bayona, Shany Nadan i inni.


166 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV