top of page

Coraz bliżej do premiery "Café con aroma de mujer" z Williamem Levym

William Levy, Laura Londoño i Carmen Villalobos tworzą wiodący trójkąt tej długo oczekiwanej telenoweli, która już wkrótce będzie miała swoją premierę na antenie amerykańskiej telewizji Telemundo i kolumbijskiej RCN.

Zaczęło się odliczanie do wielkiej premiery telenoweli "Café con aroma de mujer", która będzie nową wersją pierwowzoru słynnych meksykańskich produkcji - "Kiedy będziesz moja" (Tv Azteca, 2001) i "Miłość jak tequila" (Televisa, 2007). Zarówno kanał RCN w Kolumbii, jak i Telemundo ruszyły w poniedziałek z promocją telenoweli, a to oznacza rychłe nadejście tej długo oczekiwanej historii, która będzie powrotem ulubieńca polskiej publiczności Williama Levy'ego ("Nie igraj z aniołem") do telewizji.Telewizja Telemundo należąca do NBCUniversal wyemitowała w ostatnich dniach zapowiedź "Café con aroma de mujer", w której miłosny trójkąt z Williamem Levym tworzą Laura Londoño i Carmen Villalobos, grająca Lucię, pierwszy czarny charakter w swojej karierze.


"Jest to nowa wersja historii, która podbiła świat. Wraz z nią do telenowel w wielkim stylu powraca William Levy, Laura Londoño jako nowa „Gaviota ”, a Carmen Villalobos gra przerażającą Lucię. Poczuj ponownie magię niepowstrzymanej miłości" - zachęca lektor w najnowszym zwiastunie wypuszczonym przez Telemundo.Znacznie obszerniejszy zwiastun zaprezentował w Kolumbii kanał RCN, współproducent telenoweli, gdzie wyemitowano półtorominutowy trailer z niepublikowanymi dotąd scenami telenoweli. "Dla tych, którzy pytają:„ Kto to jest? ”. To jest zbieraczka kawy, wielki zaszczyt. A teraz będziecie mogli poczuć cały aromat tej historii i tej kobiety" - napisał na Instagramie podekscytowana Laura Londoño, która wciela się w nową "Gaviotę"."Aby Gaviota mogła wznieść się wysoko, będzie musiał walczyć z wieloma przeciwnościami losu, ale miłość będzie jej największą tarczą. Wkrótce będziecie świadkami tej historii pełnej magicznych krajobrazów, dobrej muzyki i zapachu kawy” - zachęca w trailerze telewizja RCN.


Ani Telemundo, ani RCN nie ujawniły jeszcze daty premiery telenoweli, ale oczekuje się, że wyemitowana zostanie „wkrótce” w czasie największej oglądalności obu telewizji."Café con aroma de mujer" powiada historię Gavioty, pięknej zbieraczki kawy, która jak co roku przyjeżdża w towarzystwie swojej matki na hacjendę 'Casablanca', aby pracować przy zbiorach. Mają nadzieję, że ten rok będzie ostatnim, ponieważ odtąd mają zostać panami własnej ziemi. Jednak los ma inne plany. Zmarł właśnie Octavio Vallejo, właściciel hacjendy. Ten sam człowiek, którego Gaviota uratował przed porwaniem, i ten sam, który obiecał jej w nagrodę podarowanie hektara ziemi na uprawę własnej kawy. Próbując nakłonić rodzinę Vallejo do dotrzymania umowy, Gaviota spotyka Sebastiána (Levy), syna Octavio. Rodzi się między nimi wielka miłość.

4437 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page