top of page

Córka Williama Levy'ego z "Nie igraj z aniołem" dorosła. Tak wygląda w wieku 23 lat!

Sarai Meza zagrała słodką i delikatną 'Mayitę' w popularnej telenoweli z Maite Perroni i Williamem Levym w rolach głównych.

Jedną z telenowel, która po "Zbuntowanych" przyśpieszyła karierę Maite Perroni, była niewątpliwie "Nie igraj z aniołem", produkcja w której zagrała u boku Williama Levy'ego. W tej historii łamacz kobiecych serc grał ojca słodkiej i delikatney Mayity, która jest już dorosłą kobietą. Zobaczcie, jak wygląda w wieku 23 lat!Sarai Meza na ekranie zadebiutowała w 2006 roku w telenoweli "Heridas de amor" z Jacqueline Bracamontes i Guyem Eckerem, gdzie wcieliła się w Sofię Lopez Reina. Talent doprowadził ją również do udziału w "Miłości jak tequila", gdzie zagrała młodą Gaviotę, postać Angeliki Rivery w etapie dzieciństwa. Potem przyszła rola, która przyśpieszyła jej karierę i dzięki której stała się "córką" Williama Levyego w "Nie igraj z aniołem".


W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "People en espanol", wspomniała o wspaniałej relacji jaką nawiązała z kubańskim aktorem, który pokochał ją jak własną córkę. "Było bardzo, bardzo miło. William zawsze był dla mnie niesmowity i traktował mnie jak córkę. W tamtym czasie nie miał dzieci i powiedział mojej mamie, że chciałby mieć dziewczynkę" - wyznała.Po sukcesie "Nie igrai z aniołem" Sarai kontynuowała karierę aktorską, brała udział m.in. w takich projektach jak "Como dice el dicho", "Cudowna róża" czy serialu Nickelodeon "Kally's Maschup", który zaprowadził ją do zmieszkania przez jakiś czas w Argentynie, z dala od rodziny. To właśnie tam nawiązała gorący romans z Alexem Hoyerem (swoim byłym już chłopakiem).


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.


Dziś, w wieku 23 lat, niezpomniana Mayita z "Nie igraj z aniołem" nadal odnosi sukcesy, nie tylko w telenowelach, ale również jako infuencerka, która lubi i wyznacza modę. Dowodem na to są zdjęcia, które Sarai udostępnia na Instagramie, gdzie kradnie spojrzenia obserwujacych swoim wyglądem oraz spektakularnymi podróżami dookoła świata.1346 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page