top of page

"Diamentowe imperium": Podwójna zazdrość

Zdjęcie autora: Telenovela.plTelenovela.pl

W odcinkach 85-89. telenoweli "Diamentowe imperium": Jose Alfredo niszczy wyniki testu DNA. Enrico widzi Marię Clarę i Vicente razem. Emisja w dniach od 2 do 6 grudnia 2024 roku o godz. 17:00 w Novelas+.

Zraniony po stracie dawnej miłości, José Alfredo ma obsesję na punkcie władzy i pieniędzy i poświęca swoje życie na budowaniu jubilerskiego imperium. Wraz z sukcesem swojej firmy, czuje się zagrożony przez ambicje swojej rodziny. Rodzinne konflikty, pokazują, że prawdziwi wrogowie mogą być bliżej niż nam się wydaje - czasem nawet pod tym samym dachem. "Diamentowe imperium" to opowieść o władzy, intrygach, ambicjach i skrywanych sekretach, która w 2015 zdobyła międzynarodową nagrodę Emmy dla najlepszej telenoweli!



Odcinek 85:

Orville przekonuje Salvadora, aby z nim zamieszkał. Cora przychodzi na spotkanie w Imperio, gdzie otwierają kopertę z wynikami DNA. Robertao trafia do agencji reklamowej. Magnolia martwi się zachowaniem syna. Cora mówi Jose Alfredo, że będzie miała wpływ na decyzje Cristiny w Imperio. Maurilio i Maria Marta umawiają się na spotkanie. Jose Alfredo szuka Maurilio w hotelu.

Emisja w poniedziałek 2 grudnia o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 86:

Maurilio wypowiada wojnę Jose Alfredo. Reginaldo myśli o różowym diamencie, który Antoninho sprzedał Jose Alfredo. Maria Clara zaprasza Vicente na wieczorne wyjście. Danielle zachęca męża, aby stanął po stronie ojca. Cristina widzi razem Vicente i Clarę. Maurilio jest zaintrygowany poczynaniami Marii Marty. Cora mówi Jairowi, że będzie potrzebować jego usług. Cristina widzi Marię Clarę i Vicente całujących się przed domem.

Emisja we wtorek 3 grudnia o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 87:

Beatriz mówi Claudio, że Enrico wróci do Brazylii. Leonardo zostaje wezwany do złożenia zeznań w procesie Claudio przeciwko Teo. Vicente mówi Marii Clarze, że chce zapomnieć o Cristinie. Maria Marta mówi Jose Alfredo, że pomoże mu uporać się z Maurilio. Fernando obciąża Cristinę opłatami prawnymi. Vicente zaprasza przyjaciół z domu Xany na otwarcie nowej restauracji. Cristina jest zazdrosna, gdy widzi na ulicy swojego byłego chłopaka.

Emisja w środę 4 grudnia o godz. 17:00 w Novelas+



Odcinek 88:

Maria Isis dzwoni do Marii Marty i zaprasza ją na otwarcie restauracji. Enrico wraca do Brazylii. Espinoza spotyka się z Jose Alfredo. Cristina mówi rodzinie, że będzie pracować w Imperio. Maurilio wysyła Teo zdjęcie Jose Alfredo przed grobem Sebastiao. Xana chce, żeby Nana wyjawiła jej swój sekret. Enrico widzi razem Marię Clarę i Vicente.

Emisja w czwartek 5 grudnia o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 89:

Vicente wyznaje Marii Clarze, że nadal kocha Cristinę. Teo rozmawia z Eriką o zdjęciu, które dostał od Mauriliego. Enrico konfrontuje się z Leonardem na ulicy. Elivaldo, Victor i Cora chwalą Cristinę. María Marta jest szczęśliwa, gdy Joao Lucas mówi, że wypędzi Cristinę z Imperio. Cristina kłóci się z Marią Clarą pierwszego dnia pracy. Carmem mówi Orville'owi, że martwi się o Salvadora. Lorraine udaje się do domu Silviano i znajduje różowy diament.

Emisja w piątek 6 grudnia o godz. 17:00 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Diamentowe imperium" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------









--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Diamentowe imperium" (Imperio), telenowela, Brazylia, 2014; Reżyseria: Rogério Gomes; Występują: Alexandre Nero, Lília Cabral, Leandra Leal, Marina Ruy Barbosa, Drica Moraes, Caio Blat, Andreia Horta, Daniel Rocha, Maria Ribeiro, Malu Galli, Drica Moraes, Rafael Cardoso i inni.






734 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page